Зa пiдтpимки Iгopя Koлиxaєвa poзпoчaлиcя куpcи для мeдпpaцiвникiв xepcoнcькиx кoмунaльниx зaклaдiв

Сьогодні медицина прогресує, але 2020 дав урок, який зажадав переглянути пріоритети і дати високу оцінку роботі і самовідданості медпрацівників.

Важливими є і кваліфікація лікарів, і сучасне обладнання, і умови перебування хворих у лікарнях. Ці складові забезпечують ефективну роботу.

У Херсоні чудові лікарі, яких треба підтримувати та допомагати їм робити таку необхідну для суспільства справу – захищати здоров`я людей.

Ігор Колихаєв дбає про лікарів всіх ланок, у яких немає можливості практикуватися на дорогому та сучасному обладнанні. Разом з керівниками медичного центру «Taurt Medical» вони ініціювали програму підвищення кваліфікації медичних працівників херсонських комунальних медустанов.

Тепер лікарі, як комунальних, так і приватних медзакладів нашого міста мають можливість безкоштовно пройти навчання на кращому обладнанні, у кращих фахівців у Центрі вдосконалення медичних працівників. Лікарі, медсестри, фельдшери зможуть відточувати свої практичні навички на спеціальних тренажерах, а також підвищити свій рівень на апаратах УЗД експертного класу.

Міська влада не повинна залишатися осторонь від розвитку сфери медичних послуг. Безумовно, потрібно розвивати матеріальну базу комунальних медичних установ, але не менш важливо враховувати і прагнення інвесторів розвивати приватні сучасні медичні центри.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню