«Якщо херсонцям буде комфортно отримувати інформацію та послуги, то буде повага та вдячність до влади», — Ігор Колихаєв

Цікаві ідеї та проєкти для комфортного отримання послуг громадянами та для управління містом запропонували учасники комунікаційного майданчику «Діджиталізація», до роботи якого долучився Ігор Колихаєв.

«Щиро дякую керівнику компанії Digicom, Вадиму Загребенюку, який взяв на себе координацію роботи цього майданчика. Його ідея про впровадження проєкту «Смарт сіті» дозволить створити прозору модель контролю за надходженням та витрачанням ресурсів у місті.

Сподобалася й презентація про «Місто у планшеті», яка дозволяє мешканцям та гостям Херсона отримати будь-яку інформацію чи послугу онлайн», — відмітив Ігор Колихаєв.

На його думку, там, де  «Діджиталізація», там не крадуть, скорочується вплив людського фактору на прийняття рішень, менше помилок, є можливість проводити аналіз за різними показниками, є дотримання стандартів, доступність, швидкість. Врешті решт, цифрові технології – це не тільки швидкість, комфорт, а й довіра.

«Якщо херсонцям буде комфортно отримувати інформацію та послуги, то буде повага та вдячність до влади», — додав Ігор Колихаєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню