Я вважаю, що прохідний бар’єр для партій має бути знижений.

По-перше, найголовніше! Сподіваюся, що все-таки президент, Володимир Зеленський, зможе відстояти свою обіцянку і в новому кодексі прохідний бар’єр буде знижений з 5% до 3%.

Чому це важливо? Та тому що коли президент говорить про необхідність вливання в політику нових і професійних людей — це найкращий спосіб. Дати можливість новим свіжим силам прийти як до місцевих рад, так і в парламент!

Потрібно сказати чесно — є діячі, як з олігархічного крила, так і в самому парламенті, які намагаються утримати монополію на владу шляхом збереження високого прохідного бар’єру. А також вигадують нові витончені ходи, як подвоїти монополію СН, тепер уже на місцях. Якщо не вийде, все буде зрозуміло та ясно, а я сподіваюся, що Володимир Зеленський, це розуміє, адже подібні інсинуації вдарять і по його підтримці в суспільстві.

Але я проти огульної критики і скажу, що є і правильні ініціативи! Як, наприклад, дати можливість парламентським групам брати участь у формуванні ОВК та ДВК. І я готовий мотивувати свою позицію, а особливо ті депутатські групи, які трансформувалися і в партії.

Що таке депутатські групи, які не належать ні до однієї з фракцій? Це команди сильних мажоритарників, управлінці, хто в бізнесі, а хто і в держструктурах. Хіба не мають права такі об’єднання на консолідовану позицію у виборчому процесі? Хіба у них не повинен бути механізм захисту вибору громадян? А головне, хто виступив проти? Ті фракції, які вже давно тримають монополію в комісіях! Як через свої партії, так і через підставні.

На завершення додам, що я завжди говорив, політика — це мистецтво домовлятися! Тільки за круглим столом, і поважаючи позицію один одного, а не огульні звинувачення. Тим більше безпідставні. Нинішні депутатські групи в парламенті — це об’єднання мажоритарників, які безапеляційно перемогли на своїх округах. Перемогли Слугу Народу, в першу чергу. Ні для кого не секрет, що більшість кандидатів по мажоритарних округах від СН, перемагали на рейтингу Зеленського без особливих зусиль. А також це депутати, які не ховалися за партійними списками! Ось, це якщо по суті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню