«Українці повинні жити краще. Перший крок для цього – підвищення мінімальної заробітної плати»- Ігор Колихаєв

Ігор Колихаєв сьогодні у Верховній Раді проголосував за підвищення мінімальної заробітної плати до 5 000 гривень з 1 вересня.

«Щоб усвідомити необхідність цього законопроекту, не потрібно проводити якісь складні економічні дослідження. Достатньо просто один раз сходити у магазин або заплатити комуналку.

Дуже популярно порівнювати рівень зарплати в Україні та в країнах Європи. Не буду цим займатися. Зрозуміло, що зарплата в ЄС значно вища за українську, інколи в декілька разів. Але простим підняттям зарплат проблему не вирішити. Перед нами стоїть глобальне питання як зробити так, щоб зарплати були співставні, щоб українці не їхали за кордон, а мали гідне життя тут, в Україні.

В першу чергу для цього необхідно відроджувати економіку, збільшувати валовий внутрішній продукт. Причому робити це потрібно не тільки на всеукраїнському рівні. Як варіант – збільшення інвестиційної привабливості регіонів. За приклад та пілотний проект можна взяти Херсонську область. Вже кілька років я відстоюю ідею створення в Херсонській області вільної економічної зони. Я розробив та подав до Верховної Ради три законопроекти з цього приводу.

Якщо рішення буде ухвалене, в перспективі, це може привести в область більше 1 млрд долл інвестицій. А це нові підприємства, нові робочі місця, покращення інфраструктури. Ми запустимо хвилю позитивних ефектів, які потягнуть за собою наступні», — наголосив Ігор Колихаєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню