«Саме зараз у всіх нас є шанс зробити крок і змінити майбутнє» — Ігор Колихаєв

17-е місце у Херсона в рейтингу комфортності українських міст від авторитетного журналу «Фокус». Рейтингували 22 обласних центри за винятком тих міст, які знаходяться на окупованих і анексованій територіях.

«Як херсонець оцінюю ситуацію як критичну. АЛЕ! Саме зараз у всіх нас є шанс зробити крок і змінити майбутнє. Ми в змозі своїми силами створити нову якість життя у місті.

Економіка — первинна, політика — вторинна. Прозорість ведення бізнесу, інфраструктура, якість муніципальних послуг, вартість квадратного метра житла, достойна заробітна плата, споживчий кошик, безпека — це ті чинники, на які може і повинна впливати міська влада.

Як ефективно побудувати модель управління містом, які проєкти необхідно впроваджувати, ми дискутуємо на наших комунікаційних майданчиках. Ті, хто хоче змін і якісної програми розвитку Херсона, вже включилися в роботу.

Ми відкриті для всіх, у кого є ідеї, досвід, бажання створити комфортний Херсон. Приєднуйтесь, щоб потім не говорити, що нічого не змінюється, не чекайте, що хтось прийде і побудує ідеальний світ, не будьте диванними експертами і критиканами, а пропонуйте і дійте. «, — відмітив Ігор Колихаєв.

Тільки разом ми зможемо перемогти бідність, корупцію, безлад. Тільки від нас, від нашої енергії залежить майбутнє, адже Нам тут жити!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню