Роби, що можеш, там, де ти є!

  1. 🏠
  2. Роби, що можеш, там, де ти є!

Краще місце на землі там, де живе твоя родина, де пройшло твоє дитинство, де ти зростав, набив перші синці, відчув задоволення від результату зробленої самостійно справи. Для мене це сонячне місто Херсон з його широким проспектом Ушакова, затишним старим центром, лабіринтами Таврійського, річковим запахом мікрорайону «Корабел».

Згадую звичайний ранок у літньому Херсоні, коли мені було десять — це пробудження під заводський гудок, який було чутно у будьякому куточку міста. Я знав, що батько вже на роботі, як й тисячі херсонців, які працювали на Суднобудівному, комбайновому, напівпровідниках, ХБК… Я пам’ятаю плями на воді Дніпра від десятків барж, запах свіжих овочів на Центральному ринку, м’який пісок пляжу «Лілея». Того Херсона вже немає. Ми виросли, змінилися стиль й ритм життя у всьому світі. Все навкруги прискорилося, перейшло в інтернет – ми й зблизилися, й віддалилися один від одного. За більше ніж 20 років своєї підприємницької діяльності я звик до цього шаленого ритму, став його частиною. Мені подобається те, що світ став відкритим, що ми можемо навчатися за кордоном, запозичувати технології, конкурувати з західними корпораціями. Але це не означає, що я не сумую за Херсоном свого дитинства – затишним, красивим містом щасливих родин.

Ми не в змозі повернути час назад, але ми цілком спроможні разом створити нове майбутнє. Нарешті у херсонців є шанс припинити період деградації, відновити зруйновані стосунки між людьми, зробити так, щоб порядність, чесність, любов до свого міста стали головними критеріями для тих, хто буде управляти Херсоном наступні п’ять років. Вивчаючи досвід врядування в інших країнах, мені сподобався принцип, за яким відбувалися зміни у Польщі. Люди зрозуміли, що зміни мають відбуватися не під гаслом «проти», а під гаслом «разом». Саме тому вже зараз ми розпочали роботу з об’єднання професійних, порядних патріотів Херсонщини, з залучення громадян до розробки стратегії розвитку своєї громади. В херсонських міській та обласній радах вже сформовані депутатські групи «Нам тут жити». До них увійшли політики з різними уподобаннями, але їх об’єднує одне — всі вони хочуть, щоб на Херсонщині відбулися позитивні зміни і кожна людина, родина відчула себе щасливою та змогла пишатися своєю батьківщиною. Для цього має працювати економіка, всі мають бути забезпечені роботою, ті, хто потребує підтримки – мають її отримувати. На вулицях має бути красиво та безпечно. Люди мають нарешті відчути довіру до влади, а у владі мають працювати лише порядні та професійні фахівці.

Ми розпочали розробку якісних планів розвитку Херсона та Херсонщини. Є чітке розуміння, що ніхто, крім нас самих, не змінить Херсон та Херсонщину.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Велика херсонська родино, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Время. Это то, что сейчас дороже всего и чего так сильно не хватает.

По-прежнему настаиваю на том, что всё происходящее в Херсоне, касается каждого.

Порядок требует дисциплины.

Новий міський голова Херсона Ігор Колихаєв та нові депутати міської ради прийняли присягу.

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Меню