Політична Партія «Нам Тут Жити» починає формувати у Херсоні та Херсонській області команду порядних і професійних людей

Політична Партія «Нам Тут Жити» починає формувати у Херсоні та Херсонській області команду порядних і професійних людей, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє наших громад на найближчі п’ять років! Сьогодні я запрошую в команду патріотів Херсонщини, яким довіряють люди, яких знають і поважають за добрі і правильні вчинки і діла. Наша мета — зробити Херсон і Херсонщину сильними, щоб кожна родина і кожна людина пишалися своєю Батьківщиною.

У партії «Нам Тут Жити» є чітке розуміння відповідальності, яку ми беремо на себе, заявляючи, що формуємо команду і хочемо з її допомогою навести порядок у Херсоні й області.

Всі кандидати в депутати пройдуть попередній відбір, щоб відповідати критеріям, які дозволять нам досягти поставлених цілей. Критерії ці прозорі:

— кандидат повинен бути відомою і поважною людиною в своїй громаді;

— про компетенцію кандидата повинен говорити не він сам, а його справи, реалізовані проєкти;

— ми хочемо розуміти, що кандидат від нашої Партії не тільки знає проблеми своєї громади, а й розуміє, як буде їх розв‘язувати;

— про довіру до кандидата повинні сказати люди, тобто фактично кожен житель Херсона і області отримує можливість впливати на те, який кандидат набуде право боротися за мандат депутата від політичної Партії «Нам Тут Жити». Адже в подальшому депутат повинен працювати на благо громади;

— ми будемо раді наявності політичного досвіду, проте не допустимо в команду людей з негативним минулим або заплямованою репутацією.

Якщо ви готові стати частиною команди «Нам Тут Жити», заповніть анкету на сайті https://namtutzhyty.com/.

Звертаю увагу, що відповідність всім перерахованим вище критеріям є лише першим етапом відбору. Далі будуть проведені соціологічні дослідження по кожному кандидату, тестування і навчання потенційних кандидатів.

На підставі результатів в усіх напрямках відбору група незалежних експертів, в число яких увійдуть і виборці, визначить кандидатів. Після цього Партія представить їх херсонцям.

Ми хочемо, щоб це були кандидати професійні, з високими моральними, лідерськими якостями. І найголовніше — схвалені людьми. Ми прагнемо, щоб Партія «Нам Тут Жити» стала партією усіх херсонців. Наше головне завдання — отримати, а потім виправдати довіру людей, тому що НАМ ТУТ ЖИТИ.

Меню