Нoвa туpиcтичнa фiшкa Xepcoнa

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» зробив подарунок дітям Херсонщини та створив справжній «Парк Юрського періоду». Прямо на березі Дніпра гостей чекає цікава виставка з 13-ти представників фауни, які обітали на нашій планеті десятки мільйонів років тому.

Велетні-динозаври рухаються і ричать, як живі. Фігури динозаврів відповідають тому, як їх описують вчені. Розмір, забарвлення, вага – все, як у доісторичних тварин. Покриття (шкіра динозаврів) з силікону. На дотик він нагадує справжню шкіру тварини. Діти та їхні батьки можуть підходити до динозаврам, щоб потрогати їх і сфотографуватися.

Команда Ігоря Колихаева створила всі необхідні умови для комфортного і безпечного відпочинку всією сім’єю. На території парку встановлено охолоджуючі рамки та зони відпочинку.

Територія одного з найбільш відомих готелів Херсона «Фрегат» виглядає по-новому.
У співпраці з керівником готельного комплексу «Фрегат» Олегом Довбишем проведено комплекс робіт: привели в порядок тротуар, оновили фонтану композицію, висадили більше сотні декоративних рослин. Увечері локація висвітлюється сучасною системою ілюмінації. Територія «Парку юрського періоду» цілодобово знаходиться під охороною, дотримуються всі карантинні обмеження.

Зa цeй чac пpoєкт мeцeнaтa Iгopя Koлиxaєвa «Пapк Юpcькoгo пepioду» cтaв туpиcтичнoю фiшкoю Xepcoнa. Цe мicцe щoдня вiдвiдують 4-5 тиcяч людeй

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню