Наше завдання створити військовим умови, щоб після служби вони отримували якісні послуги – Колихаєв

Ігор Колихаєв привітав курсантів факультету підготовки офіцерів запасу Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба з закінченням навчання та прийняттям присяги.

Про роки свого навчання у Вищому військово-морському інституті Ігор Колихаєв згадує із задоволенням. Це була школа життя, яка з хлопця робить справжнього чоловіка.

На офіційній стрінці у Фейсбуці він зазначає, що після служби повертаєшся іншою людиною: загартовується характер, є розуміння життєвої ситуації. Присяга на вірність – не обіцянка, це слово честі.

22 курсанти пройшли повний курс підготовки та, згодом вони отримають звання молодшого лейтенанта запасу. Символічно, що присягу вони прийняли напередодні Дня Незалежності нашої держави. Адже Незалежна Україна – це перш за все сильні військові!

Завдання армії – гарантувати нашу безпеку, а наше – створити військовим умови, щоб після служби вони відпочивали в комфортному місті, їх родини отримували якісні муніципальні послуги. Це означає, наша мета співпадає: Херсон стане мирним, безпечним та комфортним містом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню