Команда «Продексім»

  1. 🏠
  2. Команда «Продексім»

Футзальний клуб «Продексім», який створив та підтримує Ігор КОЛИХАЄВ, прославляє Херсон, Україну у світі. Команда — чотириразовий Чемпіон України, херсонці вже тричі представляли нашу країну у Лізі чемпіонів.

Завдяки підтримці КОЛИХАЄВА спортсмени «Інваспорту», гідно представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. Справжньою зіркою стала херсонська плавчиня Єлизавета Мерешко — багаторазова чемпіонка Європи і Світу, яка на Літніх Паралімпійських іграх 2016 встановила світовий рекорд та привезла на Батьківщину 4 золотих та 1 бронзову медаль. Юрій Долбня, постійний вболівальник МФК «Продексім»: «В історії Херсона є прізвища, які залишили про себе пам’ять. Хтось будував місто, хтось будував кораблі, хтось будував лікарні. І в наш час є прості герої, які серед нас. Це Ігор Вікторович КОЛИХАЄВ. Людина з Херсона. Наша людина і громадянин. Людина слова. Людина діла. У той час, коли місто виділяє на спорт копійки, він створив легенду херсонського спорту. Це футзальний клуб «Продексім». Це золотий внесок в історію українського спорту.

Команда − чотириразовий чемпіон України європейського рівня. Команда, яка грала і грає на одному рівні з футзальним клубом «Барселона». Завдяки цьому вся Європа дізналася, що є таке місто — Херсон. Дізналася, що є такі сильні спортсмени.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Ігор Колихаєв показав, якими мають бути парки у Херсоні та області

Ми маємо підтримувати людей культури – поетів, письменників, музикантів

Послуги Херсонської міської ради мають бути на відстані одного кліка від кожного городянина

Ігор Колихаєв впровадить «Картку херсонця»

Ігор Колихаєв з власних коштів надав цільову фінансову допомогу сільраді Великої Олександрівки

Меню