Команда «Продексім»

  1. 🏠
  2. Команда «Продексім»

Футзальний клуб «Продексім», який створив та підтримує Ігор КОЛИХАЄВ, прославляє Херсон, Україну у світі. Команда — чотириразовий Чемпіон України, херсонці вже тричі представляли нашу країну у Лізі чемпіонів.

Завдяки підтримці КОЛИХАЄВА спортсмени «Інваспорту», гідно представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. Справжньою зіркою стала херсонська плавчиня Єлизавета Мерешко — багаторазова чемпіонка Європи і Світу, яка на Літніх Паралімпійських іграх 2016 встановила світовий рекорд та привезла на Батьківщину 4 золотих та 1 бронзову медаль. Юрій Долбня, постійний вболівальник МФК «Продексім»: «В історії Херсона є прізвища, які залишили про себе пам’ять. Хтось будував місто, хтось будував кораблі, хтось будував лікарні. І в наш час є прості герої, які серед нас. Це Ігор Вікторович КОЛИХАЄВ. Людина з Херсона. Наша людина і громадянин. Людина слова. Людина діла. У той час, коли місто виділяє на спорт копійки, він створив легенду херсонського спорту. Це футзальний клуб «Продексім». Це золотий внесок в історію українського спорту.

Команда − чотириразовий чемпіон України європейського рівня. Команда, яка грала і грає на одному рівні з футзальним клубом «Барселона». Завдяки цьому вся Європа дізналася, що є таке місто — Херсон. Дізналася, що є такі сильні спортсмени.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Велика херсонська родино, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Время. Это то, что сейчас дороже всего и чего так сильно не хватает.

По-прежнему настаиваю на том, что всё происходящее в Херсоне, касается каждого.

Порядок требует дисциплины.

Новий міський голова Херсона Ігор Колихаєв та нові депутати міської ради прийняли присягу.

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Меню