Колихаєв підписав декларацію з сімейним лікарем в Херсоні і нагадав про рівний доступ до медицини

Підписати декларацію з сімейним лікарем лідер партії «Нам тут жити» Ігор Колихаєв вирішив в Херсоні. Для цього обрав медичний центр «Taurt-Medical». Головні критерії – якість послуг та спеціаліст, якому довіряє. Паспорт, ідентифікаційний номер і мобільний телефон – це все що потрібно для підписання декларації. Працівник медзакладу вводить дані пацієнта в електронну систему.

Весь процес займає не більше 15-20 хвилин. Не всі знають, що підписати декларацію з сімейним лікарем можна, як в державній, так і приватній клініці абсолютно безкоштовно та на однакових умовах. Все завдяки діючій медичній реформі. Нагадаємо, що з 1 квітня 2020 року в Україні запрацювала Програма медичних гарантій.

«Не всі знають, що можна підписати декларацію з сімейним лікарем, як в державній, так і приватній кліниці безкоштовно та на однакових умовах.

Я віддав перевагу приватній та підписав в ній декларацію. Чому саме такий вибір? Все просто, для мене головні критерії — якість послуг, спеціаліст, якому довіряю. Все це я знайшов в Медицинский Центр Taurt-Medical у Алексей Герман та Олександра Загребельна.

Багато хто вважає, якщо приватна кліника, то і ціни тут відповідні. Але все змінилось завдяки діючій медичній реформі.

Держава платить гроші за пацієнта, тож немає різниці, працює лікар в міській поліклініці або в приватній клініці. Пацієнт безкоштовно проходить дослідження, що входять в пакет послуг. Таким чином державна програма медичних гарантій поширюється і на приватний медичний сектор.

Приватні та державні медустанови в цьому плані рівні, а виграє пацієнт, бо конкуренція завжди на користь споживачеві послуг», — відмітив Ігор Колихаєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню