Ігор Колихаєв висловив думку стосовно безпритульних тварин в місті

Ігор Колихаєв висловив свою думку стосовно безпритульних тварин у місті, про це йдеться на його офіційній сторінці у Фейсбуці.

“З початку року в Херсоні зафіксовано близько 400 фактів агресії собак по відношенню до городян. Зграї безпритульних тварин на вулицях – це велика проблема. Така сама, як і безвідповідальне ставлення деяких власників великих собак до оточуючих. Є господарі, які під час прогулянок, не вдягають своїм питомцям намордники, нашийники та ланцюги. Ставлення містян до собак теж різне: хтось боїться, хтось – захищає, лікує та підгодовує. Проблема тягнеться роками, але до кінця не вирішена. В Херсоні є притулки, але цього замало. Потрібен комплексний підхід: реєстрація тварин, стерилізація, популяризація відповідального ставлення, широка соціальна реклама. Все це можливо впровадити на місцевому рівні, перебравши зарубіжний досвід.

В багатьох європейських країнах майже не зустрінеш безпритульних собак на вулиці. Всі вони розподілені по приватних, муніципальних притулках, або знайшли своїх господарів. Наприклад, в Німеччині стримувати популяцію безпритульних тварин допомагають: законодавчі норми, податок на тварин, страхування відповідальності, чіпування домашніх тварин та вигул їх на спеціалізованих майданчиках.

Проблема існує через небажання її вирішувати”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню