Ігор Колихаєв: «Від участі і відношення кожного з нас залежить те, як буде виглядати Херсон»

Ми всі живемо в одному місті, від участі і відношення кожного з нас залежить те, як буде виглядати Херсон, і як він розвиватиметься.

Ігор Колихаєв зустрівся з жителями ОСББ по вул. Університетська, 122, щоб обговорити майбутнє нашого міста.

Жителі цього ОСББ поділяють цінності команди «Нам тут жити», розуміючі, що потрібно робити те, що можеш там де живеш, з тим, що маєш. Вони відповідально ставляться до того що є, та бережуть те, що мають. За власні кошти замінили вхідні двері та вікна, встановили тепловий лічильник.

Такий підхід імпонує Ігорю Колихаєву, який сам займається благоустроєм свого кварталу на вул. Канатній та Гетьмана Сагайдачного. Адже для нього, як і для кожного городянина, Херсон – це, в першу чергу, розвинена інфраструктура: гарні вулиці, сучасні квартали, парки та сквери.

Але у городян є й проблеми, які своїми силами вони вирішити не можуть, наприклад питання безпеки. Саме з цим і зіткнулися жителі ОСББ по вул. Університетська, 122. Проблема — сусіди наркомани для боротьби з якими вичерпані всі методи.

Ігор Колихаєв наголосив, що Херсон має стати безпечним містом, містом в якому живуть щасливі сім’ї. Тож він одразу звернувся до правоохоронних органів, щоб це питання було вирішено.

«Моя команда вже розробляє програму розвитку Херсона, один пункт з якої приділений саме безпеці, він передбачає боротьбу з розповсюдженням наркотичних засобів. Безпека повинна бути в місті в усіх відношеннях», — наголосив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню