Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Прожитковий мінімум – один з найголовніших показників. Саме він демонструє реальний рівень життя в країні. Зараз в Україні, він становить всього 2 189 гривень. При цьому, за оцінками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму українця на місяць становить 4 331 грн. Різниця майже в 2 рази! І виживай як хочеш.Соромно і сумно.Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021 (законопроєкт №4000) щодо підвищення низки соціальних стандартів.

Пропонується встановити у 2021 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2021 року — 5 000 тис. гривень, з 1 липня — 5 240 тис. гривні, з 1 грудня — 5 466 тис. гривні.

В умовах епідемії коронавірусу, ми всі в боргу перед самовідданою працею лікарів. Вони без перерв і вихідних, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, стають на заваді розповсюдження хвороби. При цьому, зарплата в сфері охорони здоров’я, незважаючи на важливість цієї галузі, є однією з найнижчих в країні.Також Ігорем Колихаєвим та його колегами по парламенту запропоновано Кабінету Міністрів України з 1 січня 2021 року вжити заходів для збільшення заробітної плати медичним та іншим працівникам системи охорони здоров’я на 200 відсотків.І ще одна важлива пропозиція стосується освітньої сфери. Робота вчителів, фактично, визначає майбутнє країни. А рівень освіченості громадян – обумовлює економічні успіхи держави. Розуміючи це, ми вимагаємо в бюджеті на наступний рік передбачити підвищення мінімального розміру посадового окладу педагогічних працівників до розміру 3-х прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню