Хто такий Колихаєв?

  1. 🏠
  2. Хто такий Колихаєв?

Народний депутат України, лідер політичної партії «Нам тут жити», Почесний громадянин міста Берислав, меценат, засновник Благодійного Фонду, президент МФК «Продексім».

Херсонщина для нього — вся його біографія. Ігор Колихаєв народився в місті Херсоні у 1971 році, випускник школи № 30. Мати працювала продавчинею у магазині, батько — токарем на виробництві. Закінчив вищий Вищий військово-морський інститут радіоелектроніки імені О.С. Попова за спеціальністю «гідроакустичні засоби» та отримав диплом за кваліфікацією інженера електронної техніки. Повернувся до рідного Херсона, де у 1995 році розпочав підприємницьку діяльність.

У 2000 році створив та очолив ТОВ «Торговий дім Продексім» — це низка підприємств агропромислового спрямування, розташованих в Бериславському, Горностаївському, Каховському, Нововоронцовському та Новотроїцькому районах Херсонської області. На його підприємствах працює понад 1800 робітників. Основа політики його підприємства: «Економічне зростання має супроводжуватися соціальним розвитком територій!».

Саме тому сьогодні «Продексім» — це комплексний підхід до розвитку громад. Це реалізовані проєкти благоустрою середньої школи Нової Воронцовки, дитячого садочку No 14 у Херсоні, херсонського тенісного корту «Вікторія», Херсонського вищого училища фізичної культури, створення парку європейського зразка у Бериславі, Центру олімпійських видів спорту «Н2О», будівництво якого незабаром розпочнеться у Новій Каховці.

Підтримує херсонських спортсменів, у 2006 році створив та за декілька років вивів у чотириразові чемпіони України футзальну команду «Продексім», яка вже три роки прославляє Херсон та Україну у Лізі Європи. Підтримує спортсменів організації «Інваспорт», які нині представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах. У 2016 році Ігор Колихаєв створив Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», який системно працює та реалізує багато соціальних, освітніх проєктів у Херсонської області. У жовтні 2015 року був обраний депутатом Херсонської обласної ради.

21 липня 2019 року був обраний народним депутатом України по 184-му мажоритарному виборчому округу, значно випередивши провладного кандидата.

У 2020 році ініціював створення політичної партії «НАМ ТУТ ЖИТИ», яка об’єднує херсонців навколо ідеї місцевого патріотизму.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Велика херсонська родино, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Время. Это то, что сейчас дороже всего и чего так сильно не хватает.

По-прежнему настаиваю на том, что всё происходящее в Херсоне, касается каждого.

Порядок требует дисциплины.

Новий міський голова Херсона Ігор Колихаєв та нові депутати міської ради прийняли присягу.

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Меню