Економіка первинна, політика вторинна.

Недавня суперечка канцлера ФРН і президента США, як раз наочно показують наскільки Меркель і Трамп нещадні в питаннях захисту своїх економічних інтересів. З одного боку Німеччина, має намір довести до логічного завершення спільний з Москвою проєкт по транзиту природного газу в ЄС «Північний потік 2». З іншого боку Вашингтон, неприховано заважає цьому, так як необхідність в американському зрідженому газі повністю відпаде, і в економіці США будуть серйозні втрати.

Берлін, чітко розділив для себе економіку і політику і тут є чому повчиться! Експерти підкреслюють, що ці загрози безпосередньо стосуються Німеччини, тому що саме європейські компанії планують купувати цей газ. Інше спірне питання може бути пов’язане з тим, що газопровід виходитиме на берег Німеччини, і Берліну доведеться нести частину відповідальності за технічну експлуатацію труби. І що виходить — вводити під санкції німецькі компанії?

Мало того багато хто втрачає ще один нюанс! Той, що німці борються за більш дешеві енергоресурси, і це тільки верхівка айсберга, а прихована частина в тому, що закуповуючи 55 млрд кубів дешевого російського газу, вони стануть фактично головним дистриб’ютором цього газу. Тобто Німеччина, буде сама перепродавати російський газ членам ЄС.

Як Ви думаєте, що буде в цьому випадку Ангела Меркель думати про політику? Відповідь очевидна — звичайно, ні! А ось нашому уряду потрібно активніше брати участь в подібних заходах. Адже якщо «Північний потік 2» і «Турецький потік», будуть добудовані, наша газова труба ризикує перетворитися на купу металобрухту! Складно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес e-mail.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню