Депутатська діяльність

  1. 🏠
  2. Діяльність
  3. Депутатська діяльність

Як народний депутат Ігор КОЛИХАЄВ став автором більше 30 законопроєктів та правок до законів. Він дбає про те, щоб Херсонщина стала економічно потужною. Для цього розробив такий механізм як вільні економічні зони. Тренд на нові економічні зони набирає обертів, поглинаючи під собою все нові державні території.

Згідно із звітом ООН, з 2019 року в 147 країнах світу налічується близько 5400 спеціальних вільних економічних зон, і за останні 5 років їх чисельність збільшилася на 1400 зон. Не можна не відзначити, що така хвиля промислової політики є базисним і дієвим інструментом у боротьбі між країнами в рамках зростання конкуренції за мобільні міжнародні інвестиції, вважає Колихаєв. За відсутності таких зон Україна не конкурентноздатна в питаннях привабливості інвестицій. Народний депутат пропонує почати створювати такі зони з рідної Херсонської області.

Потенціал полягає у деяких особливостях. Це вигідне географічне положення, величезний пласт сільськогосподарських угідь і м’який клімат, які у своєму тандемі дадуть потенційний ривок у розвитку села та промислового комплексу. Дана ініціатива розвитку вільної економічної зони в Херсонській області приверне як мінімум 1,2 млрд євро інвестицій, що призведе до розвитку промисловості, сільського господарства, створення нових робочих місць, покращення інфраструктури області і в майбутньому — економічної незалежності як регіону, так і України в цілому.

Також нардеп розробив законопроєкти щодо джерел фінансування дорожнього господарства, соціальних гарантій для молоді. Тобто він знає механізми вирішення кричущих проблем, які турбують кожного українця.

Саме тому Ігор Колихаєв об’єднав команду однодумців, які готові служити Херсону та херсонцям, щоб кожна родина була щаслива, а наші міста й села, людей, які в них живуть, поважали в країні та у світі! У Херсонщини вперше за останні 10 років з’явився шанс зупинити деградацію.

Ми вперше за багато років можемо обрати до управління містом та областю порядних та чесних фахівців, які є у команді політичної партії Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ»!

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Велика херсонська родино, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Время. Это то, что сейчас дороже всего и чего так сильно не хватает.

По-прежнему настаиваю на том, что всё происходящее в Херсоне, касается каждого.

Порядок требует дисциплины.

Новий міський голова Херсона Ігор Колихаєв та нові депутати міської ради прийняли присягу.

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Меню