Благодійність

  1. 🏠
  2. Діяльність
  3. Благодійність

Дбає про людей, які потребують підтримки

Багатодітні родини, люди похилого віку, громадяни з інвалідністю, талановиті діти – ці наші земляки знаходять підтримку благодійного Фонду Ігоря КОЛИХАЄВА. На сьогодні це великий та потужний фонд, який системно працює з 2016 року.

Вікторія Найдьонова, багатодітна мати трьох дітей: «Благодійний Фонд Ігоря КОЛИХАЄВА «НАМ ТУТ ЖИТИ» постійно допомагає їх спілці та приділяє увагу підростаючому поколінню. До Дня захисту дітей Благодійний Фонд «НАМ ТУТ ЖИТИ» на березі річки Дніпра у Гідропарку відкрив дитячий ігровий майданчик, в якому є гойдалки, каруселі та спортивна зона.

Його вартість складає близько 100 тис. грн. Завдяки допомозі Благодійного фонду малеча більше часу проводитиме на свіжому повітрі, граючись із однолітками. Новий майданчик, який з’явився на березі річки – гарна справа». Коли потрібно було забезпечити засобами захисту медичних працівників, які боролися з розповсюдженням коронавірусу, то Фонд прийшов на допомогу. Фонд працює й для лікарень – передає необхідне обладнання.

Алла Малицька, генеральний директор «Херсонської міської клінічної лікарні ім. С.С. Карабелеша» розповіла: «Благодійний фонд Ігоря КОЛИХАЄВА надав відділенню пульмонології дуже рідкісне і вкрай необхідне обладнання для лікування пневмонії». Також лікар запевнила, що на всю Україну є лише 2 таких апарати, тому в планах лікарні поділитися новим досвідом використання надсучасної техніки з іншими медичними закладами. Алла Малицька висловила велику подяку Благодійному фонду «Нам тут жити», адже завдяки новому обладнанню буде врятовано не одне життя.

Коли у дошкільних закладів є потреба у дезінфікуючих засобах – волонтери Фонду розвозять їх по дитячим садочкам. Є бажання у громади впорядкувати свою вулицю чи узбережжя річки – такі ініціативи завжди підтримані, бо мають на меті спільну роботу на результат. Також фонд реалізує проєкти «Здорова нація – успішна країна», «Розумна країна», «Затишна країна», «Поряд».

Програма розвитку спорту на Херсонщині

Програма розвитку освіти і науки

Програма розвитку інфраструктури

Соціальна програма прямої адресної допомоги

Програма розвитку освіти і науки

ПРИЄДНАТЕСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Отримання першого траншу від МВФ

Політична Партія «Нам Тут Жити» починає формувати у Херсоні та Херсонській області команду порядних і професійних людей

З Днем медичного працівника

Вітаю вас із важливим для кожного українця святом — Днем Конституції України.

Дорогие жители Херсонщины!

Херсону і кожній громаді області потрібні якісні плани розвитку та якісні команди, які будуть їх реалізовувати.

Меню