Офіційний сайт Ігоря КОЛИХАЄВА

  1. 🏠
  2. Офіційний сайт Ігоря КОЛИХАЄВА

Ігор КОЛИХАЄВ

Народний депутат України, меценат

Народний депутат України, лідер політичної партії «Нам тут жити», Почесний громадянин міста Берислав, меценат, засновник Благодійного Фонду, президент МФК «Продексім».

Ігор КОЛИХАЄВ - Народний депутат України, меценат

Народний депутат України, лідер політичної партії «Нам тут жити», Почесний громадянин міста Берислав, меценат, засновник Благодійного Фонду, президент МФК «Продексім».

Херсонщина для нього — вся його біографія. Ігор Колихаєв народився в місті Херсоні у 1971 році, випускник школи № 30. Мати працювала продавцем у магазині, батько — токарем на виробництві.

Закінчив військово-морський інститут радіоелектроніки імені О. С. Попова за спеціальністю «гідроакустичні засоби» та отримав диплом за кваліфікацією інженера електронної техніки. Повернувся до рідного Херсона, де у 1995 році розпочав підприємницьку діяльність.

У 2000 році створив та очолив ТОВ «Торговий дім Продексім» — це низка підприємств агропромислового спрямування, розташованих в Бериславському, Горностаївському, Каховському, Нововоронцовському та Новотроїцькому районах Херсонської області. На його підприємствах працює понад 1800 працівників. Основа політики його підприємства: «Економічне зростання має супроводжуватися соціальним розвитком територій!».

Саме тому сьогодні «Продексім» пропагує комплексний підхід до розвитку громад. Це реалізовані проєкти благоустрою середньої школи Новоронцовки, дитячого садочка №14 у Херсоні, херсонського тенісного корту «Вікторія», Херсонського вищого училища фізичної культури, створення парку європейського зразка у Бериславі, Центру олімпійських видів спорту «Н2О», будівництво якого незабаром розпочнеться у Новій Каховці.

Підтримує херсонських спортсменів, у 2006 році створив та за декілька років вивів у чотириразові чемпіони України футзальну команду «Продексім», яка вже три роки прославляє Херсон та Україну у Лізі Європи. Підтримує спортсменів організації «Інваспорт», які нині представляють Україну на багатьох міжнародних спортивних аренах.

У 2016 році Ігор Колихаєв створив Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», який системно працює та реалізує багато соціальних, освітніх проєктів у Херсонської області.

У жовтні 2015 року був обраний депутатом Херсонської обласної ради.

21 липня 2019 року був обраний народним депутатом України по 184-му мажоритарному виборчому округу, значно випередивши провладного кандидата.

У 2020 році ініціював створення політичної партії «НАМ ТУТ ЖИТИ», яка об’єднує херсонців навколо ідеї місцевого патріотизму.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

НОВІ СТАТТІ

Велика херсонська родино, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Время. Это то, что сейчас дороже всего и чего так сильно не хватает.

По-прежнему настаиваю на том, что всё происходящее в Херсоне, касается каждого.

Порядок требует дисциплины.

Новий міський голова Херсона Ігор Колихаєв та нові депутати міської ради прийняли присягу.

Ігор Колихаєв разом з колегами подали поправки до Держбюджетну 2021, щодо підвищення низки соціальних стандартів

Меню